TK Lighting 5973 - Lustr Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5973 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Přineste do svého interiéru nádech elegance s lustrem TK Lighting Elio! Tento stylový lustr v černém provedení s topazovým, grafitovým a transparentním sklem zaručuje, že se stane ozdobou každého prostoru.
S třemi zdroji světla (E27) poskytuje dostatečné osvětlení pro vaše oblíbené místnosti, ať už jde o obývací pokoj, jídelnu nebo pracovnu. Jeho moderní design dokonale spojuje krásu a funkčnost, což z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají něco jedinečného.
Snadná instalace a možnost volby různých žárovek vám umožní přizpůsobit osvětlení podle vaší nálady a potřeb. Lustr Elio je nejen praktickým zdrojem světla, ale také skvostným designovým prvkem, který oživí váš domov a okouzlí každého návštěvníka!
| Materiál: | sklo, kov, plast |
| Barva: | černá, transparentní, grafit, topaz |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 1100 mm |
TK Lighting 5971 - Lustr Elio 1xE27, Ø200, černá/grafit
skladem u dodavatele 57 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 4338 - Lustr Elio 1xE27, Ø200, černá/topaz
skladem u dodavatele 63 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5974 - Lustr Elio 6xE27, grafit/topaz/transparentní
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5972 - Lustr Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentní
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5971 - Lustr Elio 1xE27, Ø200, černá/grafit
skladem u dodavatele 57 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 11329 - Lustr LAVA SABIA 7xG9, béžová/koňak
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10188 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 4113 - Lustr Cubus graphite 8xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 73 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5378 - Lustr Esme 1xE27, Ø250, grafit/černá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10205 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, béžová/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní



























































