TOP LIGHT Revit H50B RC - Stropní LED svítidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, bílá + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Revit H50B RC |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Objevte stropní LED svítidlo Revit od značky Top Light, které přináší moderní elegance a výjimečné osvětlení do vašeho domova! S výkonem 50W a jasem 5000 lumenů se toto svítidlo postará o dokonalé prosvětlení jakéhokoli prostoru – ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici nebo kancelář.
Díky flexibilnímu rozsahu barevné teploty od 3000K do 6500K si snadno přizpůsobíte atmosféru podle svých potřeb. Vytvořte si útulný večer s teplým světlem nebo zvolte studenější osvětlení pro efektivní práci. A s praktickým dálkovým ovládáním máte veškerou kontrolu na dosah ruky – měňte intenzitu a teplotu světla pohodlně a rychle. Svítidlo má i paměť - pamatuje si poslední nastavení anebo noční světlo.
S minimalistickým bílým designem, výškou pouze 25 mm a rozměry 500 x 500 mm se svítidlo Revit skvěle hodí do jakéhokoli interiéru, zatímco jeho vysoká kvalita zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Vytvořte si prostor, který vás bude inspirovat, a užijte si dokonalé osvětlení s LED svítidlem Revit!
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 50 W |
| Světelný tok: | 5000 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Délka: | 500 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Revit H50C RC - Stropní LED svítidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H40C RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H120B RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Ocean HS RC - Stropní LED svítidlo Ocean HS 36W, 3000-6500K, 3600lm, 375x375, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Petal 60B RC - Stropní LED svítidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Petal 50B RC - Stropní koupelnové LED svítidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Revit 60B RC - Stropní LED svítidlo Revit 60B 50W, 3000-6500K, 5000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Liberty H RC - Stropní LED svítidlo Liberty H 24W, 3000-6500K, 2500lm, 375x375, bílá/třpytivý efekt/chrom + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 40B 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, bílá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit H40C RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal 60C RC - Stropní LED svítidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
Skladem 6 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání


























































