TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, černá + dálkové ovládání
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Revit H120C RC |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
Představujeme vám stropní LED svítidlo Revit od značky Top Light – perfektní volba pro moderní interiéry! Toto elegantní svítidlo s výkonem 70W a ohromujícím jasem 7000 lumenů přináší výjimečné osvětlení, které dokonale osvětlí vaše obývací pokoje, kuchyně či kanceláře.
Díky širokému spektru barevné teploty od 3000K do 6500K si můžete snadno přizpůsobit atmosféru prostoru podle svých potřeb – od teplého a útulného světla pro relaxaci až po chladnější denní světlo pro maximální produktivitu. Navíc, dálkové ovládání vám umožní pohodlně měnit intenzitu a teplotu světla podle aktuální nálady nebo činnosti. Svítidlo má také paměť a noční světlo.
S minimalistickým černým designem (výška pouze 25 mm) se svítidlo Revit snadno integruje do jakéhokoli interiéru, zatímco jeho kvalitní provedení zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Vytvořte si prostor, ve kterém se budete cítit skvěle a který vás bude inspirovat každý den. S LED svítidlem Revit už nebudete muset dělat kompromisy mezi stylem a funkcionalitou!
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | nastavitelná, neutrální bílá, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6500 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 70 W |
| Světelný tok: | 7000 lm |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Stmívání LED: | ano |
| Včetně dálkového ovládání: | ano |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 25 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Revit H50C RC - Stropní LED svítidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H50B RC - Stropní LED svítidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H40C RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit H120B RC - Stropní LED svítidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Halo 60 RC - Stropní LED svítidlo HALO 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Revit 80B RC - Stropní LED svítidlo Revit 80B 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Petal 60B RC - Stropní LED svítidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal H 40B RC - Stropní LED svítidlo Metal H 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Metal H 60B RC - Stropní LED svítidlo Metal H 60B 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Riviera B RC - Stropní LED svítidlo Riviera B 65W, 3000-6500K, 6500lm, 580x580, bílá + dálkové ovládání
Skladem poslední kusihned k odeslání
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Revit H40B RC - Stropní LED svítidlo Revit 36W, 3000-6500K, 3600lm, 400x400, bílá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů
TOP LIGHT Dekor 40C RC - Stropní LED svítidlo Dekor 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, černá + dálkové ovládání
Skladem 4 ksihned k odeslání
TOP LIGHT Salerno 60C RC - Stropní LED svítidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, černá + dálkové ovládání
není sklademdodání 3-10 dnů



























































