Rendl R11754 - Venkovní nastavitelný LED reflektor Ross 9W, 3000K, 900lm, IP65, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11754 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 73 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x9 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 30 ° |
| Délka: | 162 mm |
| Průměr: | 85 mm |
| Šířka: | 104 mm |
| Výška: | 182 mm |
Příslušenství
288 Kč
skladem u dodavatele 180 ksdodaní 2-14 dní
Příbuzné produkty
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12021 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 3W, 3000K, 176lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12825 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
1 665 Kč
Rendl R12012 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R14123 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R11170 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 44 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 51 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R11946 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12562 - Venkovní nástěnné LED svítidlo XYLO 8W, 3000K, 590lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13737 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč




























































