PREZENT 39024 - Venkovní nástěnné LED svítidlo ACAPULCO 8W, IP44, 600lm, černá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.39024 |
Dostupnost:
skladem 8 ks
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | plast, akryl (plast) |
| Barva: | šedá, matná, černá, mléčná |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 8, LED 1x8 W |
| Světelný tok: | 600 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 70 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 30000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 165 mm |
| Výška: | 122 mm |
| Hloubka: | 185 mm |
Mohlo by vás zajímat
Prezent 31315 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Nautic 2x3W, 4000K, 2x280lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
594 Kč
PREZENT 28202 - Venkovní nástěnné svítidlo BARI 2xGU10, IP44, antracit
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
450 Kč
PREZENT 28201 - Venkovní nástěnné svítidlo MALMO 1xE27/35W, IP44, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
297 Kč
Prezent 28210 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Akara 2x5W, 4000K, 2x490lm, IP65, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
859 Kč
PREZENT 28206 - Venkovní nástěnné svítidlo TORONTO 2xE27/35W, IP44, antracit
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
542 Kč
Prezent 31314 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Nautic 3W, 4000K, 280lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
470 Kč
Prezent 31310 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Ozz 2x4W, 4000K, 2x500lm, IP44, černá/čirá
skladem u dodavatele 5 ksdodaní 2-5 dní
614 Kč
PREZENT 28204 - Venkovní nástěnné svítidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
573 Kč
PREZENT 31500 - Venkovní nástěnné LED svítidlo GRADUS 2x3W, IP65, 4000K, 2x270lm, tmavě šedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
655 Kč
Prezent 28213 - Venkovní nástěnné svítidlo Vertica 1xE27, IP54, černá/čirá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
890 Kč




























































