PREZENT 39026 - Venkovní nástěnné svítidlo AMALFI 1xE27/60W, IP44, antracit/mléčná
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.39026 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Barva: | mléčná, antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 39021 - Venkovní nástěnné svítidlo BIRD 1xE27/60W,IP43, rustik/mléčná
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
368 Kč
PREZENT 39022 - Venkovní nástěnné svítidlo AMALFI 1xE27/60W, IP44, rustik/mléčná
Skladem poslední kusihned k odeslání
542 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 57911-3G - Stropní bodové svítidlo Robby wood 3xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 416080WD2 - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1500lm, 450x450, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-6 prac. dní
1 448 Kč
Temar QUATRO DR305 OAK - Stropní dřevěné svítidlo QUATRO OAK 2xE27, 305x305, dub/sklo
není sklademdodání 3-14 dní
1 699 Kč
PREZENT 27506 - Stropní bodové svítidlo TAMETA 5xE14, bílá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 432 Kč
Globo 416080WD1 - Stropní LED svítidlo Doro 12W, 3000K, 800lm, 300x300, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
896 Kč
PREZENT 75557 - Stropní bodové svítidlo PONY 3xE14, černá/světlé dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 228 Kč
Sollux SL.0703 - Stropní bodové svítidlo BERG 3 přírodní dřevo 3xGU10
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 472 Kč
Globo 41764-24 - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1000lm, Ø435, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 544 Kč
Sollux SL.0186 - Stropní svítidlo EMILIO 2xE27, bílá/wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 509 Kč
TK Lighting 4524 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 4xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 390 Kč




























































