Rendl R12556 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12556 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 17 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Možnost nastavení paprsku svícení.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Světelný tok: | 200 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Šířka: | 82 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 76 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12557 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 206 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 126 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13736 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R11967 - Venkovní stropní/nástěnné LED svítidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R13616 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12012 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R12557 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 206 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12562 - Venkovní nástěnné LED svítidlo XYLO 8W, 3000K, 590lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12551 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Athi 9,6W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 57 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13569 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mléčný kryt
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč



























































