Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13512 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Světelný tok: | 940 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Délka: | 200 mm |
| Výška: | 185 mm |
| Hloubka: | 127 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12562 - Venkovní nástěnné LED svítidlo XYLO 8W, 3000K, 590lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12573 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 015 Kč
Rendl R10399 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gigi 3,3W, 3000K, 250lm, IP65, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Rendl R13565 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 131 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladem u dodavatele 142 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R13616 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R13736 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13756 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gavin 13W, 3000K, 650lm, IP65, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 158 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R13737 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13641 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R13569 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mléčný kryt
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč



























































