TOP LIGHT Malaga K - Venkovní nástěnné LED svítidlo Malaga K 12W, 4000K, 1080lm, IP65, černá
| Výrobce: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Malaga K |
Dostupnost:
není sklademdodání 3-10 dnů
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Další informace: | Top Light spol. s r.o. |
| Materiál: | polykarbonát |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
| Průměr: | 170 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
TOP LIGHT Burgos XL - Venkovní nástěnné LED svítidlo BURGOS XL 20W, 4000K, 1080lm, IP44, černá/bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
890 Kč
TOP LIGHT Boxter XL - Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo Boxter 12W, 4000K, 1200lm, IP65, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
790 Kč
TOP LIGHT Obligo B - Venkovní nástěnné LED svítidlo Obligo B 12W, 4000K, 1020lm, IP65, bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
890 Kč
TOP LIGHT Elon - Venkovní nástěnné LED svítidlo Elon 10W, 4000K, IP54, 1000lm, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
539 Kč
TOP LIGHT Girona - Venkovní nástěnné LED svítidlo Girona 12W, 1080lm, 4000K, IP65, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
691 Kč
TOP LIGHT Altea - Venkovní nástěnné LED svítidlo Altea 12W, 4000K, 960lm, IP54, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
359 Kč
TOP LIGHT Noel - Venkovní nástěnné LED svítidlo NOEL 10W, 4000K, 900lm, IP54, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
790 Kč
TOP LIGHT Bari - Venkovní stropní a nástěnné LED svítidlo Bari 15W, 4000K, 1300lm, IP54, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
404 Kč
TOP LIGHT Ray C - Venkovní nástěnné LED svítidlo RAY C 8W, 4000K, 680lm, IP44, černá
není sklademdodání 3-10 dnů
494 Kč
TOP LIGHT Block XL - Venkovní nástěnné LED svítidlo BLOCK 10W, 4000K, 850lm, IP65, černá/bílá
není sklademdodání 3-10 dnů
691 Kč


























































