Rendl R13738 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13738 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
- Možnost stmívání TRIAC
- Lze nastavit paprsky svícení
- Svítidlo svítí nahoru a dolů
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 2x3 W |
| Světelný tok: | 500 lm |
| Stmívání LED: | ano |
| Šířka: | 100x100 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Rendl R13736 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13737 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13739 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R13739 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R13615 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R11947 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladem u dodavatele 60 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13736 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R11967 - Venkovní stropní/nástěnné LED svítidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13565 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 127 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 47 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13641 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12028 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme



























































