Rendl R10387 - Venkovní nástěnné svítidlo Gino 1xE27, IP44, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10387 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | antracit - tmavě šedá, antracitová |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 280 mm |
| Šířka: | 280x120 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hloubka: | 123 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10439 - Venkovní nástěnné svítidlo Woop 1xR7s, IP54, antracit
skladem u dodavatele 121 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12564 - Venkovní svítidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12569 - Venkovní nástěnné svítidlo Durant 1xE27, IP54, 250x109, antracit
skladem u dodavatele 144 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12556 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 17 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R10399 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Gigi 3,3W, 3000K, 250lm, IP65, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 070 Kč
Rendl R10364 - Venkovní nástěnné svítidlo Lesa 1xE27, IP54, černá
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13930 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 14 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč



























































