Rendl R10366 - Venkovní nástěnné svítidlo Lesa 1xE27, IP54, stříbrnošedá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10366 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Venkovní nástěnné svítidlo z hliníku v stříbrnošedé barvě. Součástí balení je krytka pro zamezení svícení směrem nahoru.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | stříbrnošedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x26 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 260 mm |
| Šířka: | 106x260 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Hloubka: | 106 mm |
Rendl R10364 - Venkovní nástěnné svítidlo Lesa 1xE27, IP54, černá
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R10365 - Venkovní nástěnné svítidlo Lesa 1xE27, IP54, bílá
skladem u dodavatele 114 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12561 - Venkovní nástěnné svítidlo Hide 1xE27, IP54, 260x124, antracit
skladem u dodavatele 177 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13737 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12569 - Venkovní nástěnné svítidlo Durant 1xE27, IP54, 250x109, antracit
skladem u dodavatele 144 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12018 - Venkovní nástěnné svítidlo Chicago 1xE27, IP44, antracit
skladem u dodavatele 108 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13564 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 11 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13739 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R10547 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R12010 - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIA 2x3W, 3000K, 270lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R11946 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní


























































