Rendl R13792 - Venkovní nástěnné svítidlo Granita 2xGU10, IP65, beton/dekor světlý granit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13792 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 26 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | beton |
| Barva: | granit |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 2x5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 85 mm |
| Výška: | 180 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13559 - Venkovní nástěnné svítidlo Bourdon 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R13563 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 126 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13569 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mléčný kryt
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12574 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 47 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12691 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 125 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13738 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 620 Kč
Rendl R13512 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R12565 - Venkovní nástěnné svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 88 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13737 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč




























































