Rabalux 7891 - Venkovní nástěnné svítidlo Silistra 1xE27, IP44, antracit/transparentní
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-7891 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | antracit - tmavě šedá, transparentní |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 115 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Hloubka: | 160 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 7892 - Venkovní nástěnné svítidlo Silistra 1xE27, IP44, antracit/transparentní + senzor
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
1 552 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 7476 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Balimo 12W, 4000K, 560lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
584 Kč
Rabalux 7166 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Hong Kong 9W, 4000K, 660lm, IP65, černá/bílá
skladem u dodavatele 133 ksdodání 3-10 dní
670 Kč
Rabalux 8145 - Venkovní nástěnné svítidlo Black torch 1xE27, IP44, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8060 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Bona 9W, 4000K, 678lm, IP54, antracit/bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 3-10 dní
1 169 Kč
Rabalux 8170 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 1xE27, IP44, 250x125, saténový chrom/bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodání 3-10 dní
1 084 Kč
Rabalux 8410 - Venkovní nástěnné svítidlo Roma 1xE27, IP44, nerezová ocel
skladem u dodavatele 80 ksdodání 3-10 dní
358 Kč
Rabalux 8685 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 2xE27, IP44, 285x285, antracit/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 552 Kč
Rabalux 8799 - Venkovní nástěnné svítidlo Sevilla 1xE27, IP44, chrom lesklý/bílá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
467 Kč
Rabalux 77092 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 10W, 4000K, IP54, 1000lm, černá/bílá
Skladem 4 ksihned k odeslání
498 Kč
Rabalux 7504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Palanga 12W, 3000K, 800lm, IP44, antracit/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
928 Kč




























































