Rabalux 8832 - Venkovní nástěnné svítidlo Medina black 1xGU10, IP44, matná černá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-8832 |
Dostupnost:
Skladem poslední 2 ks
ihned k odeslání Dalších 35 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-10 dní
ihned k odeslání Dalších 35 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | plast |
| Barva: | matná černá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x max 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 80 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 8227 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 2xE27, IP44, 285x285, saténový chrom/bílá
skladem u dodavatele 118 ksdodání 3-10 dní
1 396 Kč
Rabalux 77093 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 10W, 4000K, IP54, 1000lm, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
498 Kč
Rabalux 8410 - Venkovní nástěnné svítidlo Roma 1xE27, IP44, nerezová ocel
skladem u dodavatele 80 ksdodání 3-10 dní
358 Kč
Rabalux 8060 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Bona 9W, 4000K, 678lm, IP54, antracit/bílá
skladem u dodavatele 59 ksdodání 3-10 dní
1 169 Kč
Rabalux 77092 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Zaragoza 10W, 4000K, IP54, 1000lm, černá/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
498 Kč
Rabalux 7504 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Palanga 12W, 3000K, 800lm, IP44, antracit/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
928 Kč
Rabalux 8799 - Venkovní nástěnné svítidlo Sevilla 1xE27, IP44, chrom lesklý/bílá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
467 Kč
Rabalux 7166 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Hong Kong 9W, 4000K, 660lm, IP65, černá/bílá
skladem u dodavatele 150 ksdodání 3-10 dní
670 Kč
Rabalux 8685 - Venkovní stropní/nástěnné svítidlo Stuttgart 2xE27, IP44, 285x285, antracit/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 552 Kč
Rabalux 7502 - Venkovní nástěnné svítidlo Wellington 1xE27, IP44, černá/transparentní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
616 Kč



























































