Rabalux 8381 - Venkovní nástěnné svítidlo Toronto 1xE27, IP44, zlatá antika/sklo
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-8381 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Sklo s fazetami
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | hnědá antika, transparentní |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 205 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Hloubka: | 270 mm |
| Záruka: | 2, 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8382 - Venkovní nástěnné svítidlo Toronto 1xE27, IP44, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 84 ksdodání 3-10 dní
1 708 Kč
Rabalux 8385 - Venkovní stojanové svítidlo Toronto 1xE27, IP44, 1130mm, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 18 ksdodání 3-10 dní
2 301 Kč
Rabalux 8460 - Venkovní stojanové svítidlo Toronto 3xE27, IP44, 2300mm, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
7 792 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 8232 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8201 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, bílá/sklo
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8681 - Venkovní nástěnné svítidlo Oslo 1xE27, IP44, bílá antika
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
694 Kč
Rabalux 8342 - Venkovní nástěnné svítidlo Milano 1xE27, IP43, černá/transparentní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
467 Kč
Rabalux 8391 - Venkovní nástěnné svítidlo Toscana 1xE27, IP43, zlatá antika
skladem u dodavatele 70 ksdodání 3-10 dní
670 Kč
Rabalux 8202 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, černá/sklo
skladem u dodavatele 120 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8382 - Venkovní nástěnné svítidlo Toronto 1xE27, IP44, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 84 ksdodání 3-10 dní
1 708 Kč
Rabalux 8682 - Venkovní nástěnné svítidlo Oslo 1xE27, IP44, zelená
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-10 dní
694 Kč
Rabalux 8234 - Venkovní nástěnné svítidlo Velence 1xE27, IP43, zlatá antika/sklo
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 8680 - Venkovní nástěnné svítidlo Oslo 1xE27, IP44, černá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-10 dní
694 Kč

























































