Rendl R10433 - Venkovní stojanové svítidlo Ponder 1xE27, IP44, 650mm, černá/saténové sklo
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10433 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 65 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník, sklo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 108x108 mm |
| Výška: | 650 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10367 - Venkovní stojanové svítidlo Ponder 1xE27, IP44, 204mm, černá/saténové sklo
skladem u dodavatele 113 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R10380 - Venkovní stojanové LED svítidlo Treeza 7W, 3000K, 123lm, IP54, antracit/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 105 Kč
Rendl R12626 - Venkovní stojanové LED svítidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladem u dodavatele 40 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R13932 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 49 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R14197 - Venkovní stojanové LED svítidlo BONN 65 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černošedá
skladem u dodavatele 77 ksdodaní 2-14 dní
3 780 Kč
Rendl R10548 - Venkovní stojanové LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, V886, antracit
skladem u dodavatele 28 ksdodaní 2-14 dní
4 455 Kč
Rendl R14170 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R14174 - Venkovní stojanové svítidlo KING 30 R7s 78mm, IP65, antracit/dekor dřeva
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
5 220 Kč
Rendl R11171 - Venkovní stojanové LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladem u dodavatele 81 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R13638 - Venkovní stojanové svítidlo Clyde 1xE27, IP44, 600mm, antracit/opál
skladem u dodavatele 109 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R14172 - Venkovní stojanové LED svítidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
4 140 Kč



























































