Rendl R11967 - Venkovní stropní/nástěnné LED svítidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R11967 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | polykarbonát |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 4 W |
| Světelný tok: | 297 lm |
| Šířka: | 140x140 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R11947 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R12010 - Venkovní nástěnné LED svítidlo PIA 2x3W, 3000K, 270lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 8 ksdodaní 2-14 dní
1 485 Kč
Rendl R13561 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 123 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12825 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
1 665 Kč
Rendl R14123 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, bílá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R13569 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tiras 2x6W, 3000K, 371lm, IP54, antracit/mléčný kryt
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 89 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13502 - Venkovní nástěnné LED svítidlo SIV 6W, 3000K, 360lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 31 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13565 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mléčná
skladem u dodavatele 131 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12028 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 485 Kč





























































