Rendl R13507 - Venkovní stropní svítidlo Lizzi 1xGU10, IP54, Ø90, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13507 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 30 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 90 mm |
| Výška: | 93 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13505 - Venkovní stropní svítidlo Lizzi 1xGU10, IP54, Ø90, bílá
skladem u dodavatele 70 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14231 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R10362 - Venkovní stropní svítidlo Sonya 30 2xE27, IP54, Ø300, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R10429 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 128 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R13625 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/čiré sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R10385 - Venkovní stropní svítidlo Quadra M 1xE27, IP54, 108x108, antracit
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R12563 - Venkovní svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 192 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R10430 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, antracit
skladem u dodavatele 333 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13510 - Venkovní stropní svítidlo Rodge 1xGU10, IP54, 87x87, šedá
skladem u dodavatele 16 ksdodaní 2-14 dní
792 Kč
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč



























































