Rendl R10429 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, stříbrnošedá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10429 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 167 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | stříbrnošedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GX-53 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 108 mm |
| Výška: | 60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10428 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, bílá
skladem u dodavatele 357 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R10430 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, antracit
skladem u dodavatele 357 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R10386 - Venkovní stropní svítidlo Quadra M 1xE27, IP54, 108x108, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R10385 - Venkovní stropní svítidlo Quadra M 1xE27, IP54, 108x108, antracit
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13627 - Venkovní stropní LED svítidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, antracit/satén
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12564 - Venkovní svítidlo Delta 1xE27, IP54, antracit
skladem u dodavatele 76 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13632 - Venkovní stropní svítidlo Keig 1xGU10, IP65, 86x86, černá
skladem u dodavatele 163 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R10430 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, antracit
skladem u dodavatele 357 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R10382 - Venkovní stropní svítidlo Sonny 2xE27, IP54, Ø275, antracit
skladem u dodavatele 87 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R14231 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R13623 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 480lm, IP65, antracit/čiré sklo
skladem u dodavatele 71 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R13510 - Venkovní stropní svítidlo Rodge 1xGU10, IP54, 87x87, šedá
skladem u dodavatele 16 ksdodaní 2-14 dní
792 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13507 - Venkovní stropní svítidlo Lizzi 1xGU10, IP54, Ø90, antracit
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč


























































