Rendl R13511 - Venkovní stropní svítidlo Rodge 1xGU10, IP54, 87x87, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13511 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 108 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 87x87 mm |
| Výška: | 94 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13510 - Venkovní stropní svítidlo Rodge 1xGU10, IP54, 87x87, šedá
skladem u dodavatele 16 ksdodaní 2-14 dní
792 Kč
Rendl R13503 - Venkovní stropní svítidlo Rodge 1xGU10, IP54, 87x87, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13507 - Venkovní stropní svítidlo Lizzi 1xGU10, IP54, Ø90, antracit
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13503 - Venkovní stropní svítidlo Rodge 1xGU10, IP54, 87x87, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13624 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 48 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13623 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 480lm, IP65, antracit/čiré sklo
skladem u dodavatele 71 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R14231 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
855 Kč
Rendl R13632 - Venkovní stropní svítidlo Keig 1xGU10, IP65, 86x86, černá
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R10428 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, bílá
skladem u dodavatele 199 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč
Rendl R11967 - Venkovní stropní/nástěnné LED svítidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladem u dodavatele 15 ksdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R10429 - Venkovní stropní svítidlo Merido 1xGX53, IP54, Ø108, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 138 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč



























































