Rendl R13621 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, černá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13621 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 12 W |
| Světelný tok: | 406 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Délka: | 250 mm |
| Výška: | 98 mm |
| Montážní otvor: | 80x230 mm |
| Zápustná hloubka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13620 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, bílá
skladem u dodavatele 188 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12627 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, bílá
skladem u dodavatele 71 ksdodaní 2-14 dní
3 555 Kč
Rendl R14143 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, stříbrnošedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
882 Kč
Rendl R14144 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
882 Kč
Rendl R12615 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 175 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12535 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, bílá
skladem u dodavatele 82 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R12014 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, stříbrnošedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 152 Kč
Rendl R13620 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, bílá
skladem u dodavatele 188 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R12015 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, antracit
skladem u dodavatele 107 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12534 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq S IP65, 1,5W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč
Rendl R14142 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, bílá
skladem u dodavatele 179 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč




























































