Rendl R13566 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13566 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 136 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Šířka: | 65 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Montážní otvor: | 172x62 mm |
| Zápustná hloubka: | 70 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13567 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, antracit
skladem u dodavatele 129 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12621 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12013 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, bílá
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R14205 - Zápustné LED svítidlo do stěny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 230V, 90°, IP65, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 305 Kč
Rendl R12014 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, stříbrnošedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 152 Kč
Rendl R12015 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, antracit
skladem u dodavatele 107 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R12538 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
1 512 Kč
Rendl R12534 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq S IP65, 1,5W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 260 Kč
Rendl R14144 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
882 Kč
Rendl R12613 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12536 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, antracit
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč




























































