SPECTRUM SLI028026CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120° IP65 6000K 8000lm šedé
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLI028026CW_PW |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | plast, polykarbonát |
| Barva: | bílá, šedá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 52, LED 52 W |
| Světelný tok: | 8900, 8000 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Mechanická odolnost (IK): | 10 |
| Délka: | 1490 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Energetická třída (nová): | C |
| Frekvence: | 50HZ Hz |
| Interiérové/Exteriérové: | INT/EXT |
| Rozměry: | 1490x72x70 mm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon: | 52 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLI028025CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 6000K 5900lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 149 Kč
Podobné zboží
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm černé
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-7 prac. dní
1 936 Kč
SPECTRUM SLI028024NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 20W 230V 60cm IP65 4000K 3000lm šedé
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
634 Kč
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 149 Kč
Spectrum SLI028251CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 6000K, 6200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 96 ksdodání 3-7 prac. dní
793 Kč
Spectrum SLI028251NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 40W/33W/26W/20W, 4000K, 6200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 789 ksdodání 3-7 prac. dní
793 Kč
Spectrum SLI028252CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 27/37/47/58W, 6000K, 9000lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 423 ksdodání 3-7 prac. dní
962 Kč
Spectrum SLI028252NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 27/37/47/58W, 4000K, 9000lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 1246 ksdodání 3-7 prac. dní
962 Kč
Spectrum SLI028253CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 40/54/68/85W, 6000K, 13200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 580 ksdodání 3-7 prac. dní
1 244 Kč
Spectrum SLI028253NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 40/54/68/85W, 4000K, 13200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 546 ksdodání 3-7 prac. dní
1 244 Kč
Spectrum SLI028250NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 600MM 12/21W, 4000K, 3250lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 778 ksdodání 3-7 prac. dní
493 Kč
Spectrum SLI028251NW_PW_BLACK - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 4000K, 6200lm, IP66, černá
skladem u dodavatele 617 ksdodání 3-7 prac. dní
986 Kč
Mohlo by vás zajímat
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 104 Kč
Spectrum SLI047317CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30W/40W/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
Skladem 22 ksihned k odeslání
1 183 Kč
SPECTRUM SLI028035CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GO 50W 120cm IP65 6000K 6000lm bílé
skladem u dodavatele 1747 ksdodání 3-7 prac. dní
418 Kč
SPECTRUM SLI028024NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 20W 230V 60cm IP65 4000K 3000lm šedé
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
634 Kč
Spectrum SLI047313CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
868 Kč
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
623 Kč
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm černé
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-7 prac. dní
1 936 Kč
Spectrum SLI047314CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
Skladem 4 ksihned k odeslání
939 Kč
Spectrum SLI047301CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
865 Kč
Spectrum SLI047311CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
685 Kč





























































