Spectrum SLI028252CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 27/37/47/58W, 6000K, 9000lm, IP66, šedá/bílá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI028252CW_PW |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Spectrum SLI028252CW_PW – Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500 mm 27/37/47/58W, 6000K, 9000 lm, IP66, šedá/bílá
Profesionální prachotěsné LED svítidlo 1500 mm s krytím IP66 je určeno pro náročné průmyslové provozy, sklady, výrobní haly i venkovní instalace. Díky nastavitelnému příkonu 27–58 W umožňuje přizpůsobit světelný výkon konkrétním požadavkům projektu. Studená bílá 6000 K poskytuje ostré, kontrastní světlo vhodné pro technické a pracovní prostředí. Robustní konstrukce z polykarbonátu a vysoká mechanická odolnost IK10 garantují dlouhodobou spolehlivost i v náročných podmínkách.
Vlastnosti
• Příkon: 27 / 37 / 47 / 58 W
• Jmenovitý proud: 255 mA
• Napětí: 230 V
• Frekvence: 50 Hz
• Třída ochrany: I
• Napájecí zdroj: součástí balení
• Účiník: 0,96
• Světelný tok zdroje: 9000 lm (360°)
• Světelný tok svítidla: 4200–8700 lm (360°)
• Světelná účinnost: 155 lm/W
• Teplota chromatičnosti: 6000 K
• Barva světla: studená bílá
• Úhel svitu: 120°
• Index podání barev (Ra): 80
• SDCM: ≤5
• Stmívatelnost: ne
• Provozní teplota: −20 °C až +40 °C
• Životnost: 50 000 h
• Počet spínacích cyklů: 25 000
• Materiál těla: polykarbonát (PC)
• Mechanická odolnost: IK10
• Stupeň krytí: IP66
• Barva: šedá / bílá
• Rozměry: 1500 × 80 × 68 mm
• Použití: interiér / exteriér
• Montáž: přisazená ke stropu / závěsná (závěs není součástí balení)
• Maximální zapojení v jedné linii: 16 ks
• Záruka: 5 let
Hlavní výhody
• Nastavitelný příkon 27–58 W pro optimalizaci výkonu a spotřeby
• Vysoká účinnost 155 lm/W pro energeticky úsporný provoz
• Studené bílé světlo 6000 K pro maximální viditelnost
• Odolnost IP66 a IK10 pro průmyslové aplikace
• Možnost lineárního zapojení až 16 svítidel
| Materiál: | polykarbonát |
| Barva: | šedá, bílá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| IP krytí: | 66 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 58 W |
| Světelný tok: | 9000 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 25000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Mechanická odolnost (IK): | 10 |
| Délka: | 1500 mm |
| Šířka: | 68 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm černé
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028024NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 20W 230V 60cm IP65 4000K 3000lm šedé
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
SPECTRUM SLI028025CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 6000K 5900lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM SLI028026CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120° IP65 6000K 8000lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum SLI028251CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 6000K, 6200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 95 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 40W/33W/26W/20W, 4000K, 6200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 1613 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028252NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 27/37/47/58W, 4000K, 9000lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 1027 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 40/54/68/85W, 6000K, 13200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 553 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 40/54/68/85W, 4000K, 13200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 288 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028250NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 600MM 12/21W, 4000K, 3250lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 717 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW_BLACK - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 4000K, 6200lm, IP66, černá
skladem u dodavatele 539 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 40W/33W/26W/20W, 4000K, 6200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 1613 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028253NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 40/54/68/85W, 4000K, 13200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 288 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028251CW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1200MM 20/26/33/40W, 6000K, 6200lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 95 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028025CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 6000K 5900lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
SPECTRUM SLI028025NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 4000K 5900lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum SLI028250NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 600MM 12/21W, 4000K, 3250lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 717 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI028252NW_PW - Prachotěsné svítidlo LIMEA GIGANT PRO HERMETIC 1500MM 27/37/47/58W, 4000K, 9000lm, IP66, šedá/bílá
skladem u dodavatele 1027 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028024NW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 20W 230V 60cm IP65 4000K 3000lm šedé
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+06708 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 125cm, černá
skladem 5 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
SPECTRUM SLI028026CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120° IP65 6000K 8000lm šedé
není sklademtermín na dotaz - upřesníme





























































