TK Lighting 5969 - Bodové svítidlo TOP 4xGU10, černá/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5969 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x10 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 830 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5970 - Bodové svítidlo TOP 6xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 930 Kč
TK Lighting 5968 - Bodové svítidlo TOP 3xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 5967 - Bodové svítidlo TOP 2xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
1 172 Kč
TK Lighting 6088 - Bodové svítidlo TOP 1xGU10, černá/zlatá
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
534 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10236 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, zelená
skladem u dodavatele 58 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 4539 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 1579 ksdodání 4-14 dní
736 Kč
TK Lighting 659 - Stropní svítidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 082 Kč
TK Lighting 10004 - Stropní bodové svítidlo Vox 3xGU10 + 5xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
3 261 Kč
TK Lighting 10797 - Bodové svítidlo AMIS WHITE 4xGU10, bílá/zlatá
skladem u dodavatele 466 ksdodání 4-14 dní
2 297 Kč
TK Lighting 10237 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, modrá
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 6184 - Bodové svítidlo TOP 8xGU10, hnědá
skladem u dodavatele 103 ksdodání 4-14 dní
2 898 Kč
TK Lighting 6919 - Stropní bodové svítidlo Jet 1xGU10, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 1918 ksdodání 4-14 dní
187 Kč
TK Lighting 6912 - Bodové svítidlo Jet 2xGU10, černá
skladem u dodavatele 2081 ksdodání 4-14 dní
518 Kč
TK Lighting 6915 - Bodové svítidlo Jet 3xGU10, bílá
skladem u dodavatele 693 ksdodání 4-14 dní
788 Kč



























































