Globo 15698H - Designový lustr Gorley 1xE27, Ø400, matná černá/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15698H |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15698-3H - Designový lustr Gorley 3xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 15698-3HR - Designový lustr Gorley 3xE27, Ø470, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 15698-4H - Designový lustr Gorley 4xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 240 Kč
Globo 15698D - Designové stropní svítidlo Gorley 5xE14, Ø320, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 008 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 56140-9H - Designový lustr Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
4 504 Kč
Globo 56007-5H - LED křišťálový lustr Tobias 50W, 4000K, 3710lm, Ø450, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 692 Kč
Globo 15228H - Lustr Kidal 1xE27, Ø400, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 67032-60 - K9 křišťálový lustr Marilyn LED 56W, 4000K, 4400lm, Ø720, chrom/čirá
skladem u dodavatele 38 ksdodání 3-6 prac. dní
7 176 Kč
Globo 67162-80 - K5 křišťálový lustr Mucky LED 80W, 2700-6000K, 4405lm, čirá/chrom + dálkové ovládání
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
10 176 Kč
Globo 67162-50 - K5 křišťálové svítidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 2995lm, Ø500, čirá/chrom + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 6 ksdodání 3-6 prac. dní
6 184 Kč
Globo 67037-76 - K5 křišťálový lustr Marilyn I LED 76W, 3000-6000K, 110-3060lm, Ø700, chrom/čirá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 28 ksdodání 3-6 prac. dní
10 369 Kč
Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
1 752 Kč
Globo 15698-3HR - Designový lustr Gorley 3xE27, Ø470, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 15698-4H - Designový lustr Gorley 4xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 240 Kč




























































