Globo 15698D - Designové stropní svítidlo Gorley 5xE14, Ø320, matná černá/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15698D |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Průměr: | 320 mm |
| Výška: | 230 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15698-3H - Designový lustr Gorley 3xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 15698-3HR - Designový lustr Gorley 3xE27, Ø470, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 15698-4H - Designový lustr Gorley 4xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 240 Kč
Globo 15698H - Designový lustr Gorley 1xE27, Ø400, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 328 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 416080WD - Stropní LED svítidlo Doro 18W, 3000K, 1000lm, 150x600, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč
Globo 54307-3W - Stropní bodové svítidlo Claude 3xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 024 Kč
Globo 416080WD3 - Stropní LED svítidlo Doro 36W, 3000K, 2250lm, 590x590, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 41 ksdodání 3-6 prac. dní
2 200 Kč
Globo 67162-50D - K5 křišťálové stropní svítidlo Mucky LED 50W, 2700-6000K, 3965lm, čirá/chrom + dálkové ovládání
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 600 Kč
Globo 54308-3 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 3xE14, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
736 Kč
Globo 54307-2W - Bodové svítidlo Claude 2xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 15548-3D - Stropní svítidlo Maxy 3xE27, Ø450, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 25 ksdodání 3-6 prac. dní
2 784 Kč
Globo 15663-4D - Stropní svítidlo Pablo 4xE27, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
2 184 Kč
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 080 Kč
Globo 54308-2 - Stropní bodové svítidlo Hubertus 2xE14, matná černá/kouřová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
496 Kč




























































