Globo 15698-3HR - Designový lustr Gorley 3xE27, Ø470, matná černá/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15698-3HR |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Průměr: | 470 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15698-3H - Designový lustr Gorley 3xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 840 Kč
Globo 15698-4H - Designový lustr Gorley 4xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 240 Kč
Globo 15698H - Designový lustr Gorley 1xE27, Ø400, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 328 Kč
Globo 15698D - Designové stropní svítidlo Gorley 5xE14, Ø320, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 008 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 67032-60 - K9 křišťálový lustr Marilyn LED 56W, 4000K, 4400lm, Ø720, chrom/čirá
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-6 prac. dní
7 176 Kč
Globo 57911-4HG - Lustr Robby wood 4xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 47 ksdodání 3-6 prac. dní
1 800 Kč
Globo 57911HB - Lustr Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 15839H - Křišťálový lustr Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč
Globo 67037-76 - K5 křišťálový lustr Marilyn I LED 76W, 3000-6000K, 110-3060lm, Ø700, chrom/čirá + dálkové ovládání
skladem u dodavatele 31 ksdodání 3-6 prac. dní
10 369 Kč
Globo 15228H - Lustr Kidal 1xE27, Ø400, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 15760-5 - Křišťálový lustr Wolli 5xE14, Ø300, matný nikl
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 068 Kč
Globo 15229H2 - Textilní lustr Clarke gold 3xE27, 650x250, matný nikl/černá/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 792 Kč
Globo 15760-3 - Křišťálový lustr Wolli 3xE14, Ø250, matný nikl
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 461 Kč
Globo 15548-6H - Lustr Maxy 6xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 41 ksdodání 3-6 prac. dní
6 728 Kč


























































