TK Lighting 2071 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2071 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 58 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, dřevo |
| Barva: | borovice, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 340 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 2070 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, bílá/borovice
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 5665 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, zelená/borovice
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 5664 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovice
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
Podobné zboží
TK Lighting 6927 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, cihlová/borovice
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 6926 - Lustr Cap 1xE27, Ø340, hnědá/borovice
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4292 - Lustr Cubus graphite 1xE27, Ø300, grafit
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 084 Kč
TK Lighting 4342 - Lustr HILTON GOLD 4xE27, 940mm, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 114 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 10835 - Lustr PEARL 1xG9, Ø100, černá/čirá
skladem u dodavatele 56 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 10057 - Lustr Cono 1xE27, Ø335, černá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
1 187 Kč
TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 10258 - Lustr Aurora 26xG9, Ø620, černá/transparentní/zlatá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 4-14 dní
17 624 Kč
TK Lighting 3328 - Lustr Marco 6xE27, hnědá/čirá/zelená/zlatá/černá
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
5 698 Kč
TK Lighting 10885 - Lustr CONO PEAPOD S 1xE27, Ø190, zelená
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
689 Kč
TK Lighting 10175 - Lustr Zoe 1xE27, Ø270, cihlová
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 447 Kč

























































