Idea led ID-2235-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 3000K, 950lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2235-10M |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2235-10M – LED pásek COB SLIM 12W/m, 3000K, 950lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
Úzký LED pásek COB SLIM s šířkou pouhých 5 mm je ideální pro moderní instalace, kde je vyžadováno kvalitní, rovnoměrné a nepřerušované světlo bez viditelných LED bodů. Hustota 400 LED/m zajišťuje plynulý světelný efekt a vysoký index podání barev Ra93 garantuje věrné zobrazení barev v interiéru.
Teplota chromatičnosti 3000K vytváří příjemné teplé bílé světlo, které je ideální pro obytné místnosti, ložnice či relaxační zóny. Pásek je stmívatelný a lze jej snadno zkracovat po 10 mm, což poskytuje velkou flexibilitu při montáži.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB SLIM
- Výkon: 12 W/m
- Světlý tok: 950 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
- Napětí: 12 V
- Šířka: 5 mm
- CRI: Ra93
- Délka balení: 10 m
- Krytí: IP20
- Počet LED: 400/m
- Úhel svícení: 120°
- Zkracování: po 10 mm
- Stmívatelný: ano
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 12 V |
| Max. výkon: | 12 W |
| Světelný tok: | 950 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 93 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 10000 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2297 - LED pásek COB 11W/m, 2700K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA93, 5m
skladem u dodavatele 274 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2275 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 1000lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 251 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2236-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 33 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2974 - Digitální LED pásek COB 21W/m, RGB, 24V, 1260lm/m, Ra90, WS2811 IC, IP20, 5m
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2375 - LED pásek COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000-6000K, 1140lm/m, 24V, IP20
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2264 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1140lm/m, 12V, IP20, Ra>80, 5m
skladem u dodavatele 3409 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2270 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 720 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2281 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1100lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 885 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2273 - LED pásek COB 14,4W/m, 3000-6500K, 1500lm/m, 12V, Ra90, IP20, 5m
skladem u dodavatele 337 ksdodání 3-14 dnů




























































