Idea led ID-2375-10M-IP67 - LED pásek COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000-6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2375-10M-IP67 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2375-10M-IP67 – LED pásek COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000–6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
Výkonný LED pásek COB RGBCCT spojuje barevné RGB světlo s nastavitelnou bílou v rozsahu 3000K – 6000K. Díky příkonu 20 W/m a světelnému toku 1140 lm/m poskytuje silné, rovnoměrné a lineární osvětlení bez viditelných bodů.
Díky krytí IP67 je pásek plně chráněn proti prachu a odolává ponoření do vody do hloubky 1 metru po dobu až 30 minut. To z něj činí ideální řešení pro náročné prostředí, kde je vyžadována vodotěsnost. Pásek je v silikonovém krytu, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost.
Osvědčí se zejména:
- v koupelnách
- u bazénů
- na fasádách
- všude tam, kde je potřeba vodotěsný pásek
Pásek je stmívatelný a lze jej zkracovat každých 35,71 mm, což usnadňuje flexibilní instalaci. Díky šířce 12,5 mm je kompatibilní s běžnými hliníkovými profily.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB RGBCCT
- Výkon: 20 W/m
- Světelný tok: 1140 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 3000–6000K (nastavitelná) + RGB
- Napětí: 24 V
- Šířka pásku: 12,5 mm
- Délka balení: 10 m
- Krytí: IP67
- Počet LED: 840/m
- Úhel svícení: 180°
- Zkracování: po 35,71 mm
- Stmívatelný: ano (s vhodným ovladačem)
| Barva světla: | neutrální bílá, RGB, studená bílá, teplá bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000-6000 K |
| IP krytí: | 67 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 24 V |
| Max. výkon: | 20 W |
| Světelný tok: | 1140 lm |
| Životnost LED: | 15000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 180 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 10000 mm |
| Šířka: | 12, 5 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2267 - LED pásek COB 4,9W/m, 6000K, 570lm/m, 12V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 363 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2235-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 3000K, 950lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 61 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2248 - LED pásek COB RGBNW 16W/m, RGB + 4000K, 670lm/m, 12V, IP20
skladem u dodavatele 78 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2281 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1100lm/m, 24V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 907 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2270 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 745 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2470 - LED pásek COB 15W/m, 3000K, 2050lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2236-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2365 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 1030lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 884 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2364 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1190lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 561 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2385 - LED pásek COB 18W/m, 4000K, 2200lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
skladem u dodavatele 212 ksdodání 3-14 dnů




























































