Idea led ID-2384 - LED pásek COB 18W/m, 6000K, 2250lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2384 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2384 – LED pásek COB 18W/m, 6000K, 2250lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
Moderní LED pásek COB s vysokou hustotou 640 LED/m zajišťuje souvislé a rovnoměrné osvětlení bez viditelných světelných bodů. Díky studené bílé barvě světla (6000 K) je ideální pro pracovní prostory, kuchyně či místa, kde je vyžadováno jasné a intenzivní světlo.
Výkon 18 W/m a vysoký světelný tok 2250 lm/m poskytují silné a efektivní osvětlení. Díky CRI >90 je zaručeno věrné podání barev. LED pásek je možné stmívat pomocí kompatibilních ovladačů, takže si můžete přizpůsobit intenzitu podle aktuálních potřeb. Dodává se v balení po 5 metrech a lze jej snadno zkracovat každých 50 mm pro přesné přizpůsobení.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB
- Výkon: 18 W/m
- Světelný tok: 2250 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 6000 K (studená bílá)
- Napětí: 24 V DC
- Délka pásku: 5 m (možnost zkracování každých 50 mm)
- Šířka pásku: 12 mm
- Počet LED: 640 LED/m
- CRI (RA): >90
- Krytí: IP20 (určeno pro interiéry)
- Stmívatelnost: ano
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 24 V |
| Max. výkon: | 18 W |
| Světelný tok: | 2250 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 90 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 12 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2236-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2274 - LED pásek COB 14,4W/m, RGB, 12V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 102 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2235-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 3000K, 950lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 61 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2248 - LED pásek COB RGBNW 16W/m, RGB + 4000K, 670lm/m, 12V, IP20
skladem u dodavatele 81 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2271 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1000lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 263 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2471 - LED pásek COB 15W/m, 6000K, 2100lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladem u dodavatele 78 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2364 - LED pásek COB 10W/m, 6000K, 1190lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 561 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2272 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 4403 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2297 - LED pásek COB 11W/m, 2700K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA93, 5m
skladem u dodavatele 350 ksdodání 3-14 dnů




























































