Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, bílá
| Výrobce: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-380239 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Koupelnové nástěnné LED svítidlo ARTEMIS 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, bílá
Elegantní koupelnové nástěnné LED svítidlo ARTEMIS je ideální volbou pro moderní koupelny a toalety. Díky neutrální bílé barvě světla (4000K) poskytuje přirozené osvětlení vhodné pro každodenní hygienu i líčení. Výkon 13,8W a světelný tok 950 lm zajistí dostatek světla, zatímco krytí IP44 chrání proti vlhkosti a stříkající vodě. Jednoduchý a čistý design v bílé barvě se hodí do většiny interiérů. Využití najde také nad zrcadly či v chodbách.
Technické parametry:
- Výkon: 13,8W
- Světelný tok: 950 lm
- Teplota chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
- Délka: 600 mm
- Krytí: IP44
- Barva: bílá
- Napájení: 230V
- Materiál: kov / plast
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 13, 8 W |
| Světelný tok: | 950 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, IP44, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 7W, 4000K, 490lm, 30cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 58 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 200 ks(2 varianty)
dodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové svítidlo SHINE ROSE GOLD 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, měď
Skladem poslední kusihned k odeslání




























































