Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, černá
| Výrobce: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-436921 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, černá
Moderní nástěnné LED svítidlo Klimt v elegantním černém provedení je navrženo především pro instalaci nad zrcadla v koupelnách nebo nad obrazy a dekorativní prvky. Díky rovnoměrnému vyzařování světla a čistému designu poskytuje kvalitní nasvícení bez rušivých stínů. Možnost volby teploty barvy světla před instalací umožňuje přizpůsobit osvětlení charakteru interiéru.
Vlastnosti
• Výkon: 8 W
• Světelný tok: 880 lm
• Teplota chromatičnosti: 3000 K / 4000 K / 6000 K (nastavení před instalací)
• Index podání barev: CRI 80
• Vyzařovací úhel: 120°
• Napájení: 230 V / 50 Hz
• Stupeň krytí: IP44
• Životnost: 20 000 h
• Materiál: Kov + plast
• Barva: Černá
• Rozměry: 400 mm x 120 mm x 50 mm
• Stmívatelnost: Ne
Hlavní výhody
• Elegantní a nadčasový design vhodný do moderních interiérů
• Rovnoměrné osvětlení díky širokému úhlu svícení
• Možnost volby barvy světla před montáží
• Vhodné do prostor se zvýšenou vlhkostí
• Energeticky úsporný LED provoz
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | teplá bílá, studená bílá, neutrální bílá, nastavitelná |
| Teplota chromatičnosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 8 W |
| Světelný tok: | 880 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 20000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 400 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 120 mm |
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 200 ks(2 varianty)
dodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 53 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 48 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, IP44, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 7W, 4000K, 490lm, 30cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 43 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 200 ks(2 varianty)
dodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové svítidlo SHINE ROSE GOLD 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, měď
Skladem poslední kusihned k odeslání




























































