Nástěnné koupelnové svítidlo SHINE ROSE GOLD 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, měď
| Výrobce: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-377386 |
ihned k odeslání Další kusy
termín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Koupelnové svítidlo SHINE ROSE GOLD 13,8W, 4000K, 966lm, 60 cm, měď
Elegantní koupelnové svítidlo SHINE ROSE GOLD v moderním měděném provedení zaujme svým štíhlým tvarem a luxusním vzhledem. Díky neutrální teplotě světla 4000 K poskytuje přirozené bílé osvětlení, které je ideální pro každodenní hygienu, líčení nebo holení. Výkon 13,8 W a světelný tok 966 lumenů zajistí dostatek světla i pro středně velké zrcadlo.
Díky ochraně IP44 je svítidlo vhodné do vlhkého prostředí koupelny, a to jak nad zrcadlo, tak i na boční stěny. Stylové provedení v barvě růžového zlata se hodí do moderních i glamour interiérů.
Vlastnosti:
- Integrovaný LED modul: 13,8 W
- Světelný tok: 966 lm
- Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
- Délka: 600 mm
- Barva: měděná (rose gold)
- Krytí: IP44 – vhodné do koupelny
- Moderní design ideální nad zrcadlo
- Materiál: kov / akryl (plast)
- Úsporný a bezúdržbový provoz díky LED technologii
| Materiál: | akryl (plast), kov |
| Barva: | měď |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 13, 8 W |
| Světelný tok: | 966 lm |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hloubka: | 115 mm |
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 7W, 4000K, 490lm, 30cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, IP44, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 65 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 200 ks(2 varianty)
dodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, chrom
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 95 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 46 ksdodání 3-14 dní
Koupelnové nástěnné LED svítidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, bílá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 13,8W, 4000K, 966lm, 60cm, IP44, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Nástěnné koupelnové LED svítidlo SHINE BLACK 7W, 4000K, 490lm, 30cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 3-14 dní
Nástěnné LED svítidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodání 3-14 dní



























































