SPECTRUM WOJ+14080 - LED žárovka vintage T30 E27 230V 2W 2400K 240lm COG SPECTRUM
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14080 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 325 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | zlatá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2400 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 2 W |
| Světelný tok: | 240 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 300 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 30 mm |
| Hloubka: | 184 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14079 - LED žárovka vintage ST64 E27 230V 2W 2400K 240lm COG SPECTRUM
Skladem 4 ksihned k odeslání
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14077 - LED žárovka vintage A60 E27 230V 2W 2400K 240lm COG SPECTRUM
Skladem poslední kusihned k odeslání
33 Kč
SPECTRUM WOJ+14078 - LED žárovka vintage G125 E27 230V 2W 2400K 230lm COG SPECTRUM
Skladem 9 ksihned k odeslání
104 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14664 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 4000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 9 ksihned k odeslání
118 Kč
SPECTRUM WOJ+14460_4.9W - LED žárovka vintage ST58 E27 230V 4.9W 2400K 490lm COG SPECTRUM
skladem u dodavatele 129 ksdodání 3-7 prac. dní
47 Kč
SPECTRUM WOJ+14072 - LED žárovka G45 E27 230V 4W 2700K 500lm COG čirá
Skladem 11 ksihned k odeslání
24 Kč
Spectrum WOJ+14397_5.5W - LED žárovka E27 5,5W, 4000K, 700lm, 300°
Skladem 12 ksihned k odeslání
31 Kč
SPECTRUM WOJ+14665 - LED žárovka E27 GLS COG 6,8W, 6000K, 1450lm 213lm/W, 300°, 60x106
Skladem 15 ksihned k odeslání
118 Kč
SPECTRUM WOJ+14079 - LED žárovka vintage ST64 E27 230V 2W 2400K 240lm COG SPECTRUM
Skladem 4 ksihned k odeslání
40 Kč
SPECTRUM WOJ+14078 - LED žárovka vintage G125 E27 230V 2W 2400K 230lm COG SPECTRUM
Skladem 9 ksihned k odeslání
104 Kč
SPECTRUM WOJ+14470 - LED žárovka G95 E27 230V 4.5W 4000K 310lm COG SPECTRUM
skladem u dodavatele 331 ksdodání 3-7 prac. dní
89 Kč
SPECTRUM WOJ+14468 - LED žárovka A60 E27 230V 2W 4000K 150lm COG SPECTRUM
skladem u dodavatele 2143 ksdodání 3-7 prac. dní
51 Kč
SPECTRUM WOJ+14641 - LED žárovka E27 GLS COG 3,8W, 6000K, 806lm, 212lm/W, 300°, 60x106
Skladem 8 ksihned k odeslání
70 Kč






























































