Rendl R13827 - Lustr Babu new 1xE27, Ø220, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13827 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | opál, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x53 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 220 mm |
| Výška: | 1500+230 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13826 - Lustr Babu new 1xE27, Ø220, čiré sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13746 - Lustr Luna 1xE27, Ø250, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R12990 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, bílá
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R14027 - Lustr Liz new 80 3xE27, opálové sklo/matný nikl
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 240 Kč
Rendl R12458 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, bílá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R14028 - Lustr Liz new 80 3xE27, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 240 Kč
Rendl R13900 - Lustr Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná měď
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R12483 - Textilní lustr Esplanade 1xE27, Ø430, transparentní černá/bílá/chrom
skladem u dodavatele 21 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč




























































