Rendl R13826 - Lustr Babu new 1xE27, Ø220, čiré sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13826 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | čirá, chrom-lesklý |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x53 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 220 mm |
| Výška: | 1500+230 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13827 - Lustr Babu new 1xE27, Ø220, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 555 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14021 - Lustr Dados 80 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R12382 - Lustr Encombre 1xE27, Ø430, chromovaná fólie
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
3 240 Kč
Rendl R11688 - Lustr Goldie 1xE27, Ø360, černá/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 950 Kč
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13777 - Lustr Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, bílá
skladem u dodavatele 186 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl 4012044 - Lustr 1xE27, Ø220, matný chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
300 Kč
Rendl R10517 - Lustr Beau Monde 1xE27, Ø250, měděné sklo
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R13910 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, bílá/chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
1 395 Kč


























































