Rendl R14024 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/chrom
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R14024 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, opál |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3x11 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 1200+320 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R14025 - Lustr Liz new 3xE27, černé sklo/matný nikl
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 015 Kč
Rendl R14026 - Lustr Liz new 3xE27, černé sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 015 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13658 - Lustr Bellini 1xE14, Ø145, bílá/čiré sklo
skladem u dodavatele 31 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12458 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, bílá
skladem u dodavatele 96 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13296 - Lustr Camino 1xE27, Ø120, dekor teraso
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R11761 - Lustr Astromet 7xE27, 420x380, chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
7 380 Kč
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, černá
skladem u dodavatele 105 ksdodaní 2-14 dní
6 480 Kč
Rendl R12992 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, černá/zlatá
skladem u dodavatele 62 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R12478 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, černá/chrom
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R13821 - Lustr Dados 1xE27, 120x120, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč


























































