Rendl R13297 - Lustr Camino 1xE27, Ø120, cement
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13297 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 26 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Dekor každého svítidla je originální.
| Barva: | beton |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x28 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 120 mm |
| Výška: | 232+1000 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13296 - Lustr Camino 1xE27, Ø120, dekor teraso
skladem u dodavatele 55 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12663 - Lustr Pulire con 1xE14, Ø125, opál/chrom/dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 205 Kč
Rendl R11756 - Lustr Garnish 1xGU10, Ø100, čiré sklo/chrom
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R10493 - Lustr Eight 1xE27, Ø90, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R12721 - LED luster Pesante 40W, 3000K, 4200lm, černá
skladem u dodavatele 107 ksdodaní 2-14 dní
6 480 Kč
Rendl R10516 - Lustr Beau Monde 1xE27, Ø350, chromové/čiré sklo
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
5 805 Kč
Rendl R12990 - LED lustr Mavro 12W, 3000K, 1020lm, 38°, Ø56, bílá
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13899 - Lustr Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosaz
skladem u dodavatele 9 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13048 - Lustr Carissima 1xE27, Ø400, matná bílá/stříbrnošedá
skladem u dodavatele 67 ksdodaní 2-14 dní
4 860 Kč
Rendl R14020 - Lustr Dados 3xE27, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 105 Kč



























































