Rendl R13777 - Lustr Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13777 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Možnost úpravy světelného kuželu pomocí zoom systému 10-50°. Do svítidla doporučujeme používat světelný zdroj s úhlem vyzařování 120°, aby se předešlo nežádoucím stínům.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 9 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 55 mm |
| Výška: | 1200+132 mm |
Rendl R13778 - Lustr Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13824 - Lustr Coroa new 28 1xE27, Ø280, opál/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R14021 - Lustr Dados 80 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
Rendl R13650 - Textilní lustr Choupette 1xE27, Ø150, černošedá/textil/dřevo
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R10516 - Lustr Beau Monde 1xE27, Ø350, chromové/čiré sklo
skladem u dodavatele 54 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R11823 - Lustr Copa 1xE27, Ø140, opálové sklo
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R13899 - Lustr Agneta 1xE27, Ø180, kartáčovaná mosaz
skladem u dodavatele 9 ksdodaní 2-14 dní
Rendl R14025 - Lustr Liz new 3xE27, černé sklo/matný nikl
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
Rendl R13911 - Lustr Giulia 1xE27, Ø200, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 66 ksdodaní 2-14 dní



























































