Rendl R12382 - Lustr Encombre 1xE27, Ø430, chromovaná fólie
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12382 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 58 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast |
| Barva: | chrom-lesklý |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x42 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 430 mm |
| Výška: | 376+1435 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12381 - Lustr Encombre 1xE27, Ø430, bílé PVC
skladem u dodavatele 7 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R12383 - Lustr Encombre 1xE27, Ø430, měděná fólie
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
3 780 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12477 - Textilní lustr Levita 1xE27, Ø390, bílá/chrom
skladem u dodavatele 20 ksdodaní 2-14 dní
9 180 Kč
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13821 - Lustr Dados 1xE27, 120x120, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R12663 - Lustr Pulire con 1xE14, Ø125, opál/chrom/dřevo
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 205 Kč
Rendl R10517 - Lustr Beau Monde 1xE27, Ø250, měděné sklo
skladem u dodavatele 41 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R14030 - Lustr Liz new 80 3xE27, černé sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13823 - Lustr Liz new 1xE27, 100x100, černá/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R14029 - Lustr Liz new 80 3xE27, černé sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R11823 - Lustr Copa 1xE27, Ø140, opálové sklo
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
3 375 Kč


























































