TK Lighting 2833 - Lustr Cubus graphite 6xE27, grafit/černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2833 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | černá, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 680 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 2819 - Lustr Cubus graphite 3xE27, Ø500, grafit/černá
skladem u dodavatele 57 ksdodání 4-14 dní
2 432 Kč
TK Lighting 4113 - Lustr Cubus graphite 8xE27, grafit/černá
skladem u dodavatele 74 ksdodání 4-14 dní
6 476 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10888 - Lustr CONO PEAPOD XL 1xE27, Ø500, zelená
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 783 Kč
TK Lighting 4759 - Lustr Vibe 1xE27, Ø250, bílá/černá
skladem u dodavatele 198 ksdodání 4-14 dní
1 120 Kč
TK Lighting 5401 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 6576 - Textilní lustr Linobianco 4xE27, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
3 417 Kč
TK Lighting 4342 - Lustr HILTON GOLD 4xE27, 940mm, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 143 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 3989 - Lustr Chicago 5xE27, 680x650, černá/lněná
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
3 521 Kč
TK Lighting 10843 - Lustr PEARL MIX 3xG9, Ø240, černá/čirá/grafit/koňak
skladem u dodavatele 16 ksdodání 4-14 dní
1 530 Kč


























































