TK Lighting 2726 - Lustr Helix 6xE27, černá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2726 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 900 mm |
| Výška: | 1400 mm |
Příbuzné produkty
Podobné zboží
TK Lighting 4948 - Dřevěný lustr Helix wood 2xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 4949 - Dřevěný lustr Helix wood 4xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 499 Kč
TK Lighting 4950 - Dřevěný lustr Helix wood 6xE27, ořech/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6611 - Dřevěný lustr Eris wood 1xE27, Ø640, bříza/přírodní
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 701 Kč
TK Lighting 10037 - Lustr Cono M 1xE27, Ø260, hnědá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
1 084 Kč
TK Lighting 11591 - Lustr SOPHIA COGNAC WHITE 3xE14, bílá/koňak/černá/zlatá
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
2 260 Kč
TK Lighting 10265 - Lustr Bono 1xG9, Ø170, okrová/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 141 Kč
TK Lighting 4896 - Lustr Cairo 4xE27, černá/borovice
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 468 Kč
TK Lighting 4972 - Lustr Vibe 1xE27, Ø350, grafit/černá
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
1 706 Kč
TK Lighting 10835 - Lustr PEARL 1xG9, Ø100, černá/čirá
skladem u dodavatele 56 ksdodání 4-14 dní
482 Kč
TK Lighting 4332 - Lustr Faro 1xE27, Ø340, hnědá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
1 634 Kč
TK Lighting 11329 - Lustr LAVA SABIA 7xG9, béžová/koňak
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
5 789 Kč


























































