TK Lighting 10157 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø190, černá/borovice
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10157 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 27 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo |
| Barva: | borovice, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 190 mm |
| Výška: | 1800 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10188 - Designový lustr Modesto 3xGU10, Ø500, černá/borovice
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč
TK Lighting 10158 - Designový lustr Modesto 3xGU10, černá/borovice
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 10155 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø160, černá/borovice
skladem u dodavatele 42 ksdodání 4-14 dní
861 Kč
TK Lighting 10156 - Designový lustr Modesto 1xGU10, Ø295, černá/borovice
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
892 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 4711 - Dřevěný lustr Oslo black 2xE27, 830mm, černá/dřevo
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 649 Kč
TK Lighting 5906 - Dřevěný lustr Estera wood 9xG9, bílá/borovice/béžová
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
4 558 Kč
TK Lighting 10063 - Lustr Cono L 1xE27, Ø320, mátová
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
965 Kč
TK Lighting 2345 - Lustr Duo white 3xE27, bílá/juta
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 375 Kč
TK Lighting 10060 - Lustr Cono 3xE27, Ø320, černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 215 Kč
TK Lighting 10247 - Lustr Cubus 9xE27, Ø580, jantar/transparentní/šedá/černá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
6 367 Kč
TK Lighting 5668 - Lustr Estera 7xG9, zlatá/jantar
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
4 168 Kč
TK Lighting 11151 - Lustr SOPHIA GREEN COGNAC 8xE14, zelená/koňak/černá
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
6 761 Kč
TK Lighting 11325 - Lustr LAVA L SABIA 1xE27, béžová/koňak
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 432 Kč


























































