Rendl R14019 - Lustr Dados 3xE27, opálové sklo/matný nikl
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R14019 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matný nikl, opál |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 3x11 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 1200+120 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13821 - Lustr Dados 1xE27, 120x120, opálové sklo/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 755 Kč
Rendl R14020 - Lustr Dados 3xE27, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 105 Kč
Rendl R14021 - Lustr Dados 80 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R14022 - Lustr Dados 80 3xE27, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13650 - Textilní lustr Choupette 1xE27, Ø150, černošedá/textil/dřevo
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl 4012044 - Lustr 1xE27, Ø220, matný chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
300 Kč
Rendl R14030 - Lustr Liz new 80 3xE27, černé sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R14022 - Lustr Dados 80 3xE27, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 375 Kč
Rendl R13825 - Lustr Coroa new 28 1xE27, Ø280, černá/chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
5 580 Kč
Rendl R14023 - Lustr Liz new 3xE27, opálové sklo/matný nikl
skladem u dodavatele poslední kusdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13909 - Lustr Giulia 1xE27, Ø120, černá/zlatohnědá/mosaz
skladem u dodavatele 36 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12459 - LED lustr Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø100, černá
skladem u dodavatele 78 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč


























































