Globo 15178 - Lustr Earth 1xE27, Ø350, plast/akryl
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15178 |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | plast, akryl (plast) |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 350 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Mohlo by vás zajímat
Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
1 752 Kč
Globo 56007-4H - LED křišťálový lustr Tobias 48W, 4000K, 332lm, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 163 Kč
Globo 15839-4H - Křišťálový lustr Corry 4xE27, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
4 478 Kč
Globo 15663H - Lustr Pablo 1xE27, Ø200, dřevo/matná černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 3-6 prac. dní
760 Kč
Globo 15560-4H - Lustr Milley 4xE27, matná černá/mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
6 232 Kč
Globo 15706-3H - Lustr Reid 3xE27, matná černá/kouřové sklo/imitace dřeva
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
1 320 Kč
Globo 15228H - Lustr Kidal 1xE27, Ø400, matný nikl/stříbrná
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 57911HB - Lustr Robby black 1xGU10, matná černá/chrom
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
448 Kč
Globo 15698H - Designový lustr Gorley 1xE27, Ø400, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 328 Kč
Globo 57911-4HG - Lustr Robby wood 4xGU10, černá/grafit/imitace dřeva
skladem u dodavatele 35 ksdodání 3-6 prac. dní
1 800 Kč


























































