Globo 15548-6H - Lustr Maxy 6xE27, matná černá/kouřová
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-15548-6H |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 39 ksdodání 3-6 prac. dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
Průměr skel: 3x18cm, 3x24cm
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x40 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 860 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15548-3D - Stropní svítidlo Maxy 3xE27, Ø450, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 29 ksdodání 3-6 prac. dní
2 784 Kč
Globo 15548-3H - Lustr Maxy 3xE27, Ø480, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 936 Kč
Globo 15548H1 - Lustr Maxy 1xE27, Ø290, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 3-6 prac. dní
1 800 Kč
Globo 15548W - Nástěnné svítidlo Maxy 1xE27, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 18 ksdodání 3-6 prac. dní
1 056 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 57911HW - Lustr Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 36 ksdodání 3-6 prac. dní
464 Kč
Globo 57911-4HW - Lustr Robby white 4xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 29 ksdodání 3-6 prac. dní
1 528 Kč
Globo 15265-5H - Textilní lustr Tarok 5xE14, matný nikl/stříbrná
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 494 Kč
Globo 15663-3H - Lustr Pablo 3xE27, Ø440, dřevo/matná černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 104 Kč
Globo 56007-4H - LED křišťálový lustr Tobias 48W, 4000K, 332lm, chrom
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 163 Kč
Globo 15555-4H - Dřevěný lustr Lila 4xE27, matná černá/kouřová/tmavě hnědá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 056 Kč
Globo 15705-3H - Lustr Reid 3xE27, matná černá/jantarové sklo
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
1 208 Kč
Globo 15560-4H - Lustr Milley 4xE27, matná černá/mosaz
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
6 232 Kč
Globo 15548-3H - Lustr Maxy 3xE27, Ø480, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 936 Kč
Globo 15698-4H - Designový lustr Gorley 4xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 240 Kč

























































