Globo 21002H - Lustr Olly 1xE27, Ø110, matná černá/kouřové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-21002H |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 110 mm |
| Výška: | 1200 mm |
Příbuzné produkty
Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
1 752 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 57911HW - Lustr Robby white 1xGU10, bílá/chrom
skladem u dodavatele 36 ksdodání 3-6 prac. dní
464 Kč
Globo 15839H - Křišťálový lustr Corry 1xE27, Ø210, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 360 Kč
Globo 21002-3H - Lustr Olly 3xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-6 prac. dní
1 752 Kč
Globo 15839-4H - Křišťálový lustr Corry 4xE27, kouřová/matná černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
4 478 Kč
Globo 15698-4H - Designový lustr Gorley 4xE27, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
2 240 Kč
Globo 15663-3H - Lustr Pablo 3xE27, Ø440, dřevo/matná černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 104 Kč
Globo 56140-13H - Designový lustr Riha 13xG9, matný nikl/opál
Skladem poslední kusihned k odeslání
5 438 Kč
Globo 67201SH-30 - LED lustr Panda 30W, 3000K, 1370lm, Ø600, matná černá/opál
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 3-6 prac. dní
2 792 Kč
Globo 15511H - Lustr Ticco 1xE27, Ø340, kov/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
520 Kč
Globo 15555-4H - Dřevěný lustr Lila 4xE27, matná černá/kouřová/tmavě hnědá
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
3 056 Kč




























































